Banner

Banner

Titulli Gena - Mavi mavi
Ndëgjuar 318,275
Shkarkuar 960
Pëlqyer 379
Publikuar 29/09/2012

Loading...
Informatat e këngës
Onair Media - https://smarturl.it/Onair.Media

Subscribe: https://smarturl.it/ProduksioniyjetSub

© & ℗ Produksioni Yjet & Onair Media. All Rights Reserved
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store