Banner

Banner

Titulli Kanita - No One Can Stop Me Now
Ndëgjuar 50,256
Shkarkuar 88
Pëlqyer 268
Publikuar 06/11/2013

Loading...
Informatat e këngës
OnAirFM Presents: Kanita - "No one cant stop me now "
https://www.facebook.com/OnAirMusic
KANITA Official Fan Page: https://www.facebook.com/KanitaOnAir
Music: Robert Bilbilov
Lyrics: Artina Ferizi
Written, Directed & Edited by: Vladimir Dadi Ivanovski
Video: Gorilla Films
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store