Banner

Banner

Titulli Lilo - Stop
Ndëgjuar 22,127
Shkarkuar 69
Pëlqyer 216
Publikuar 21/09/2015

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Muzika & Teksti: Fatmir Muja
Orkestrimi: Alban Furtuna
Video by Imagine
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store