Banner

Banner

Titulli Genta Koleci - Dashuria vetme
Ndëgjuar 142,528
Shkarkuar 96
Pëlqyer 361
Publikuar 23/09/2014

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Artist booking? [email protected]
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store