Titulli Shqiprim Sylejmani - Qka mka bo dashuria -COVER
Ndëgjuar 81
Shkarkuar 0
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Shqiprim Sylejmani - Qka mka bo dashuria -COVER - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store