Banner

Banner

Titulli Viola ft Eltoni - Te dua
Ndëgjuar 1,410,899
Shkarkuar 1,078
Pëlqyer 2,742
Publikuar 21/06/2014

Informatat e këngës
Producent - Bujar Avdimetaj
- DOWNLOAD: https://eurolindi.lnk.to/ViolaEDeshta
https://www.facebook.com/eurolindinfm
COPYRIGHTS Ⓒ EUROLINDI - All rights reserved.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store