Banner

Banner

Titulli Hekurani ft. Dardani ft. Eltoni - Qyteti i heshtur
Ndëgjuar 1,194,431
Shkarkuar 195
Pëlqyer 2,821
Publikuar 18/12/2018

Loading...
Informatat e këngës
Tex & Mus: Hekuran Krasniqi
Sopran sax: Dardan Gjinolli
Sint: Elton Neziri
Prod by Heki

Listen/Download on:
Spotify: https://open.spotify.com/album/5xdry6YyyzUd0gX5UUgYNh
Deezer: https://www.deezer.com/us/album/82380432
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store