Banner

Banner

Titulli Zanfina Ismaili - Every night
Ndëgjuar 1,135,884
Shkarkuar 331
Pëlqyer 2,064
Publikuar 23/07/2014

Informatat e këngës
Video : MProduction https://www.facebook.com/MProductionss
Publisher: OnAir Music
Produced by :zzap & chriss
Lyrics :Timi Novoberda
Hair : Kaci
Mua : Studiosellma

#Mproduction #ZanfinaIsmaili #EveryNight

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store