Titulli Yll Limani - A thua enderr ishe ti (A LIVE NIGHT)
Ndëgjuar 100
Shkarkuar 15
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Yll Limani - A thua enderr ishe ti (A LIVE NIGHT) - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store