Banner

Banner

Titulli Gena - Te kam dashuri ft Ervin Gonxhi
Ndëgjuar 1,179,528
Shkarkuar 1,320
Pëlqyer 2,784
Publikuar 18/02/2015

Loading...
Informatat e këngës
Composer : Ervin Gonxhi
Lyrics : Ervin Gonxhi
Video Production : AK Filmwork
Audio Production : Threedots Productions

Music video for Te kam dashuri ft. Ervin Gonxhi performed by Gena.

Site: http://www.threedots.al

Copyright (C) 2015 Threedots Productions.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store