Banner

Banner

Titulli Gena ft Mimoza Shkodra - Pike ne oqean
Ndëgjuar 5,667,233
Shkarkuar 3,914
Pëlqyer 11,645
Publikuar 05/02/2016

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store