Banner

Banner

Titulli Ingrid Gjoni ft Rati ft Kastro Zizo - Ndale
Ndëgjuar 1,373,768
Shkarkuar 1,039
Pëlqyer 4,434
Publikuar 16/11/2015

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store