Titulli Sokol Gjoni - Moj e mir qe shkon ne krue
Ndëgjuar 680
Shkarkuar 62
Pëlqyer 0
Publikuar 20/12/2022

Texti i këngës

Sokol Gjoni - Moj e mir qe shkon ne krue - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store