Titulli Enver x Qendresa Batllava - Boll e mire qe shkon te krojt
Ndëgjuar 452
Shkarkuar 7
Pëlqyer 0
Publikuar 03/12/2022

Texti i këngës

Enver x Qendresa Batllava - Boll e mire qe shkon te krojt - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store