Titulli Shkurte Fejza - Kah po shkon moj zane
Ndëgjuar 403
Shkarkuar 19
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Shkurte Fejza - Kah po shkon moj zane - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store