Banner

Banner

Titulli Capital T feat. Granit Derguti - Thirrem n Telefon
Ndëgjuar 4,811,958
Shkarkuar 2,187
Pëlqyer 19,782
Publikuar 01/05/2016

Loading...
Informatat e këngës
MIXTAPE LINK:
https://fanlink.to/WINTERISHERE

ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA


Capital T bashkon forcat me artistin e ri nga AuthenticENT Granit Derguti per te sjellur keshtu bashke projektin e titulluar "Thirrem n Telefon" me video

Muzika : Granit Derguti
Produced by : Mixey
Lyrics : Capital T & Granit Derguti
Video by : Macro

Lidhu me ne ne rrjetet sociale :

Capital T :

https://www.facebook.com/kapoofficial
https://www.instagram.com/truekapo

Granit Derguti :

https://www.facebook.com/GranitDergutiOfficial
https://www.instagram.com/granitdergutiAuthenticENT all rights reserved 2016
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store