Banner

Banner

Titulli Gena - Nje hall
Ndëgjuar 142,139
Shkarkuar 1,200
Pëlqyer 321
Publikuar 12/10/2016

Loading...
Informatat e këngës
Folé Publishing - https://www.smarturl.it/FolePublishing

Orkestrimi: Edlir Begolli

Kenge nga albumi i ri live me titull "Pa Adrese" qe qarkullon ne treg nga shtepija diskografike "Eurolindi"

Follow Gena
Facebook: http://smarturl.it/GenaFacebook
Insagram: http://smarturl.it/GenaInstagram Folé Publishing - https://www.smarturl.it/FolePublishing Folé Publishing - https://www.smarturl.it/FolePublishing
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store