Banner

Banner

Titulli Marseli ft Sabiani - Do vdisja per ty
Ndëgjuar 6,662,022
Shkarkuar 577
Pëlqyer 27,433
Publikuar 17/12/2016

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/

Excutive Producer: Sabiani
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store