Banner

Banner

Titulli Trimi - Ring Ring
Ndëgjuar 269,875
Shkarkuar 1,674
Pëlqyer 2,662
Publikuar 25/02/2017

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store