Banner

Banner

Titulli Arta Memedi - 2 her
Ndëgjuar 1,566,474
Shkarkuar 603
Pëlqyer 13,119
Publikuar 29/03/2017

Informatat e këngës
Instagram: https://www.instagram.com/artamemedi/

Prod. by: ZzapnChriss

ZzapnChriss on Instagram: https://www.instagram.com/zzapnchriss/
ZzapnChriss on Facebook: https://www.facebook.com/zzapnchriss
ZzapnChriss on Twitter: https://twitter.com/zzapnchriss

Booking manager: +37744184460
© 2017 OnRecords LLC. All Rights Reserved.

#arta #artamemedi #2her

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store