Banner

Banner

Titulli Vukman feat Big Basta - Kastro Zizo
Ndëgjuar 227,312
Shkarkuar 202
Pëlqyer 3,651
Publikuar 14/04/2017

Loading...
Informatat e këngës
Available on
Deezer: http://www.deezer.com/en/album/52132622
Spotify: https://open.spotify.com/album/7r2Gms92qg2df7Trz2TGr7
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/kastro-zizo-feat-big-basta-single/1461490841?ls=1&app=itunes

VUKMAN : instagram : https://instagram.com/visjanukcenaj
: facebook : https://www.facebook.com/vukmanofficial
BIG BASTA : instagram : https://www.instagram.com/bigbastaofficial
: facebook : https://www.facebook.com/GeraldXhari
AM PRODUCTION : instagram : https://www.instagram.com/amproduction_official

Prod by : Big Basta, 042 Label
Music by :Trinium Beatz
Video Production : AM Production
Lyrics : Visjan Ukcenaj, Big Basta
Guest Star : Kastro Zizo, Eglein Laknori
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store