Banner

Banner

Titulli Ciljeta ft. Trimi - BUBU
Ndëgjuar 5,408,924
Shkarkuar 3,153
Pëlqyer 19,762
Publikuar 28/04/2017

Loading...
Informatat e këngës
Ciljeta ft. Trimi - BUBU

http://smarturl.it/ONIMA
Ciljeta ft. Trimi - BUBU
Teksti: Trim Jetullahu & Fifi
Produced by: Elgit Doda
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store