Banner

Banner

Titulli Varrosi - Bashk Me Shokin
Ndëgjuar 1,817,099
Shkarkuar 1,971
Pëlqyer 15,715
Publikuar 09/05/2017

Informatat e këngës
Varrosi - Bashk Me Shokin Official Video HD

Song available on
Deezer: http://www.deezer.com/album/41287611
Spotify: https://open.spotify.com/album/1cq7GirRxt8kV3oEdt92pe
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/bashk-me-shokin-single/id1235066643

Produced: SuperstaarBeats
Tekst: Varrosi
Video: Elmino
Mix/Master: Hoodstar Entertainment

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store