Banner

Banner

Titulli Vesa Luma feat. Ervin Gonxhi - Ti zemra ime
Ndëgjuar 661,117
Shkarkuar 1,389
Pëlqyer 3,183
Publikuar 13/05/2017

Informatat e këngës
Music : Ervin Gonxhi -"Eranprostudio"
Lyrics: Big Basta & Vesa Luma
Video : Black Fish Entertainment
Language : Albanian
Country : Republic of Kosovo

Lyrics:

Sa te deshta dhe ta fala veten
Paska qen gabim
Ma kan thone se ti ke edhe nje tjeter
Sa n gjynah ke hi

Ref:
Ti,zemra ime,
Ma ke vra shpirtin tim,
Ti, jeta ime,
Te kam dasht veq ty..


Qysh mendove mu kthy ku lendove
E shite veten lire
Me nje falje nuk e rregullove
As met pa me sy

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store