Banner

Banner

Titulli Flori Mumajesi ft. Bruno Klajdi Dj Vicky - Karma
Ndëgjuar 24,079,698
Shkarkuar 6,152
Pëlqyer 0
Publikuar 03/08/2017

Informatat e këngës
Check out the official music video for "Karma" by Flor Mumajesi ft. Bruno, Klajdi, Dj Vicky

Available on Spotify: https://open.spotify.com/album/23hq1gce4OtKkabhcEGRSR

Best of FloriMumajesi: https://goo.gl/2af2vo
Subscribe here: https://goo.gl/K6Rb9A

Music video for Karma 3 ft Bruno, Klajdi & Dj Vicky performed by Flori Mumajesi.

Music : Flori Mumajesi
Lyrics : Bruno&Klajdi
Video : Imagine Films
Produced by : Threedots Productions

http://www.threedots.al
https://itunes.apple.com/us/artist/flori-mumajesi/id455983740#see-all/top-songs

Copyright (C) 2017 Threedots Productions.

http://vevo.ly/Yhl67i

#FloriMumajesi #Karma #Vevo #HipHop #VevoOfficial

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store