Banner

Banner

Titulli BLASTA - SHISHA
Ndëgjuar 818,767
Shkarkuar 1,023
Pëlqyer 5,059
Publikuar 09/08/2017

Informatat e këngës
Follow Max Production on:
►Instagram: https://www.instagram.com/maxproductional/?hl=en
►Facebook: https://www.facebook.com/MAXProductionAL/
►Website: https://maxproduction.net/

Follow Blasta on:
►Instagram: https://www.instagram.com/blastaofficial/
►Facebook: https://m.facebook.com/ItzBlastaOfficial

Instrumental: Torch Music
Melody: Blasta
Lyrics: Blasta
Video: Max Production

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store