Titulli Fifi ft Blasta - Bjeri
Ndëgjuar 1,250
Shkarkuar 147
Pëlqyer 4
Publikuar 10/01/2023

Texti i këngës

Fifi ft Blasta - Bjeri - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store