Titulli Fifi - Presje
Ndëgjuar 947
Shkarkuar 114
Pëlqyer 5
Publikuar 01/02/2023

Texti i këngës
Pse po rri ne heshtje
A ke naj far brenge
Thuje, thuje, thuje uuu uu
Pse ki kurreshtje
Me ni cfare thojn tjerte
Bubu ke ndryshu
Une doja mbeshtetje
E ti nje buzeqeshje
Ke fillu shum mu lazdru
Me heq nje presje te fjalia tjeter
Ka mundsi me hic mos mem kuptu

Zemra nuk don zemren me ta vrae
Zemra zemren po don vec me dashte
Sdo me nejt me te si per gjynahe
Kur ska me bo, ska me bo

Ti vec hajde dhezma nje cigare
Sa here qe nervoz provo mem nale
Fshimi lot nuk pse me ta mare
Se e ke bo, e ke bo

E kalumja jote
O e tashmja ime
Po du, po du me jetu
Po e kalumja jote
Spo du t'jet penges e times
Tani, tani je me mu
E jena dy pole
Te kundert apo per njoni-tjetrin krejt i kem duru o
E me heq nje presje te fjalia tjeter
Ka mundsi me hic mos mem kuptu

Zemra nuk don zemren me ta vrae
Zemra zemren po don vec me dashte
Sdo me nejt me te si per gjynahe
Kur ska me bo, ska me bo

Ti vec hajde dhezma nje cigare
Sa here qe nervoz provo mem nale
Fshimi lot nuk pse me ta mare
Se e ke bo, e ke bo

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store