Titulli Fifi - Kujna ja ke lon
Ndëgjuar 980
Shkarkuar 68
Pëlqyer 1
Publikuar 11/12/2022

Texti i këngës

Fifi - Kujna ja ke lon - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store