Titulli Fifi - Mekat
Ndëgjuar 1,323
Shkarkuar 155
Pëlqyer 4
Publikuar 20/03/2023

Texti i këngës
Kallma shpirtin me fjal pa dur
kallma zemren, se s'tokm rrejt kurr
merrma jeten o zot ti mu
se e paster jam dorzu

ket jet se meritoj,se meritoj
veten pe ngarkoj pa lidhje
gjakun ma helmoj, ma helmoj
jom bo si ti njesoj
(Ref)
jeta o kam nxihet
veten e shkatrrova
se krejt jeten teme ta kallzova, tu betova
jeta o kam nxihet
se kurr ste mashtrrova
njejt qysh ke bo me mu, kur m,njofte mu
tash pe laj mekatin tand

kapma doren, ta kam kerku
si debile t'jam pergjeru
mfal qetsi se shum jam shqetsu
vec ma keq ty tkam agravu

ket jet se meritoj,se meritoj
veten pe ngarkoj pa lidhje
gjakun ma helmoj, ma helmoj
jom bo si ti njesoj

(Ref)
jeta o kam nxihet
veten e shkatrrova
se krejt jeten teme ta kallzova, tu betova
jeta o kam nxihet
se kurr ste mashtrrova
njejt qysh ke bo me mu, kur m,njofte mu
tash pe laj mekatin tand

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store