Banner

Banner

Titulli Sabiani ft. Marseli - Ta ceki buzen
Ndëgjuar 15,611,325
Shkarkuar 565
Pëlqyer 53,898
Publikuar 20/09/2017

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/

Get the song here https://AcromaxMedia.lnk.to/TaCekiBuzen

Executive Producer: SABIAN

Sabian Medini on Instagram: @sabiani_original
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store