Banner

Banner

Titulli Olta Boka ft. Stiv Boka - Atij Asaj
Ndëgjuar 715,184
Shkarkuar 480
Pëlqyer 6,954
Publikuar 23/11/2017

Loading...
Informatat e këngës
http://smarturl.it/ONIMA
Music by: Irkenc Hyka
Lyrics by: Petro Xhori
Mix & Master by: Jojo
Video by: Foxes Film
Director: Edlira Baholli
Hair & Make up by: Mario Petalli
Styling by: Arjeta Palushaj
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store