Banner

Banner

Titulli Samanta - Humbur
Ndëgjuar 236,402
Shkarkuar 1,969
Pëlqyer 2,403
Publikuar 27/12/2017

Informatat e këngës
Follow Max Production on:
►Instagram: https://www.instagram.com/maxproducti...
►Facebook: https://www.facebook.com/MAXProductio...
►Website: https://maxproduction.net/
►Booking email: [email protected]

Follow Samanta on:
►Facebook: https://www.facebook.com/SamantaKaravella/
►Instagram: https://www.instagram.com/samantaofficial/

Music & Lyrics: Kledi Bahiti
Produced by Threedots
Special Thanks: Darko Dimitrov

"Humbur"

Nuk e besoja
Se do ndryshoja kaq shume
Nuk i tregoja
Sa shume e doja dhe une
Jo se kuptova
Pse me mungonte cdo dite
Veten genjeja dhe sot ta dua kam frike

Sa here jam shtrire ne krahet e tu
Sa here je shtrire ne krahet e mi
Askush me nuk na beson
Humbur jam un
Humbur je ti

Sa here jam shtrire ne krahet e tu
Sa here je shtrire ne krahet e mi
Askush me nuk na beson
Humbur jam un
Humbur je ti

Pse e urreja ndjenjen qe kisha ne shpirt
Pse i besuam ne njeri tjetrit se di
Ditet kalonin ato me sillnin tek ti
Jo se pranoja ,jo s'mund te ktheja tani

E prap e prap une di
Te them me fal
Per lotet e tu ,per lotet e mi une kam faj

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store