Titulli SAMANTA - Alo
Ndëgjuar 2,422
Shkarkuar 430
Pëlqyer 20
Publikuar 12/03/2023

Texti i këngës
Alo

A po e nin ket zo
Po te flet ajo
Qe mas shumti t'do

Ajo
Se si ndihet ajo
Najher a e menon
A i mungon a jo?
Fol a jo?

Aaaa...
Me kthy kohen pas
Aaaa...
Kur ishim bashke

(Refreni x2)
Ndarje
Un e ti ne ndarje
Vetem lot e sharje
Nuk po muj me shume

Ndarje
Te dy kishim faje
Po e vuj cdo nate
Kush deshi me shume
Kush deshi me shume

Ajo
Se si ndihet ajo
Najher a e menon
A po tmungon ajo?

Sa shume bona un per ty
Per ty
Ta dhash jeten qe skom dy
Alo..

Ndarje
Un e ti ne ndarje
Vetem lot e sharje
Nuk po muj me shume

Ndarje
Te dy kishim faje
Po e vuj cdo nate
Kush deshi me shume
Kush deshi me shume

I du rrobat e tija
Me te ditet e mia
Nuk ish per ne dashnia

Dhe pse nuk jam e tija
Ai e din qe jam e tija
I din dobsit e mia

Alo... a po e nin ket zo?!

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store