Banner

Banner

Titulli Arta Memedi - Bashke
Ndëgjuar 1,316,724
Shkarkuar 1,253
Pëlqyer 9,039
Publikuar 05/01/2018

Informatat e këngës
AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital

Produced by: BIG BANG (REDBOX Entertainment)
Directed by: VALON AZIRI
Styling: Essua
Hair & Mua: Nora Rrahmani

© & ℗ REDBOX Entertainment & AVD Digital. All Rights Reserved.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store