Banner

Banner

Titulli Flori Mumajesi ft Dj Vicky - Shanghai
Ndëgjuar 5,775,663
Shkarkuar 4,180
Pëlqyer 22,319
Publikuar 08/01/2018

Informatat e këngës
Music video for Shanghai ft. Dj Vicky performed by Flori Mumajesi.

https://www.instagram.com/iamflorimumajesi/
https://www.instagram.com/vikkraja/

Audio by : Threedots
Video by : Imagine Films
Music by : Flori Mumajesi

Copyright (C) 2018 Threedots Productions.

http://vevo.ly/qK5esI

#FloriMumajesi #Shanghai #Vevo #HipHop #VevoOfficial

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store