Banner

Banner

Titulli Capital T feat. Granit Derguti - Yoko Ono
Ndëgjuar 2,071,101
Shkarkuar 1,744
Pëlqyer 14,338
Publikuar 11/01/2018

Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Capital T ne bashkepunim me Granit Derguti sjellin videon e kenges 'Yoko Ono' nga mixtape 'Winter is Here'

Buy full playlist : http://fanlink.to/WINTERISHERE

Enjoy it.

Connect with Capital T:
https://www.facebook.com/KAPOofficial
https://www.instagram.com/truekapo
https://twitter.com/truekapo
Snapchat: true.kapo

Connect with Granit Derguti :
https://www.facebook.com/GranitDergutiOfficial
https://www.instagram.com/granitderguti
https://twitter.com/granitderguti
Snapchat: granitderguti

Mix & Master : Avaxus
Produced by : BoBeatz & Dity BeatzAuthentic Entertainment All rights reserved 2018.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store