Banner

Banner

Titulli Sergio ft. BlazeR - Rich Kidz
Ndëgjuar 5,920,252
Shkarkuar 285
Pëlqyer 54,887
Publikuar 01/02/2018

Loading...
Informatat e këngës
Download "Rich Kidz" at iTunes : https://smarturl.it/RichKidz
Spotify : https://smarturl.it/RichKidzSpotify

Follow Sergio :
Facebook : https://smarturl.it/SergioOnFacebook
Instagram : https://instagram.com/hereissergio/

Follow BlazeR :
Facebook : https://www.facebook.com/BlazerOfficialPage/
Instagram : https://www.instagram.com/iamblazer/

Music by Alfred Sula
Lyrics by Sergio & BlazeR
Video by Max Production
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store