Banner

Banner

Titulli Sergio - Alone
Ndëgjuar 3,040,249
Shkarkuar 14,366
Pëlqyer 33,048
Publikuar 09/08/2019

Loading...
Informatat e këngës
Download "Alone" at iTunes : https://smarturl.it/sergioalone
Spotify : https://smarturl.it/alonesergio

Twitter : https://www.twitter.com/hereissergio
Facebook : https://smarturl.it/SergioOnFacebook
Instagram : https://www.instagram.com/hereissergio/

Executive Producer : Sergio Music Group
Management Contact : + 355 69 209 0201 | Sky Management
Music : Alfred Sula | AS Recording Studio
Lyrics : MUMA & Sergio
Mastering : Sterling Sound | Chris Gehringer
Video : Entermedia

#Sergio #Alone

"Alone"

E di po m'don
Kado mas vetes honey
Amo m'gjen n'rruge
Mos me na mungu sen duhen money
Baby you got me
Kado qe shkoj e di, une e di prape tek ti do vij

All time - Offline
S'dihet ka jena
1 foto bashke
Me kon na do zemra
Doren ma maj, une t'maj
Ti mos harro
Doren ma maj, une t'maj
Syte mi lexo

Don't leave me alone
Veç per t'miren tone kom menu
Don't leave me alone
Mos beso çka thojne per mu
Ato veç rrejn se zilia kurr ska me i lon
Don't leave me alone
Besom koha krejt i tregon

Ti e din, bon mire me e kujtu
Kado t'kom prezantu si njeriun qe e du
Per mu
Je e ke me mbet pasioni ma i nxeht
I love it kur i hekim krejt.

All time - Offline
S'dihet ka jena
1 foto bashke
Me kon na do zemra
Doren ma maj, une t'maj
Ti mos harro
Doren ma maj, une t'maj
Syte mi lexo

Don't leave me alone
Veç per t'miren tone kom menu
Don't leave me alone
Mos beso çka thojne per mu
Ato veç rrejn se zilia kurr ska me i lon
Don't leave me alone
Besom koha krejt i tregon
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store