Banner

Banner

Titulli Sergio - Per Inati
Ndëgjuar 19,371,242
Shkarkuar 401
Pëlqyer 74,481
Publikuar 22/06/2018

Loading...
Informatat e këngës
Download "PERINATI" at iTunes : https://www.smarturl.it/PERINATI
Spotify : https://www.smarturl.it/PERINATIII

Prod. by : ZzapnChriss
Lyrics by : MUMA, Zzap, BlazeR
Mix/Master by : Benedikt Schoeller, Ludwig Maier
Video by : Entermedia
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store