Titulli Mc Kresha ft. Lyrical Son - Inati
Ndëgjuar 116
Shkarkuar 11
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Mc Kresha ft. Lyrical Son - Inati - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store