Titulli Endrita Aliu x Osman Imeraj - Kon e ki inati
Ndëgjuar 69
Shkarkuar 2
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Endrita Aliu x Osman Imeraj - Kon e ki inati - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store