Banner

Banner

Titulli DJ PM ft DJ Dagz ft Lindon - Hallall e ke
Ndëgjuar 1,563,536
Shkarkuar 1,697
Pëlqyer 7,379
Publikuar 08/02/2018

Loading...
Informatat e këngës
http://smarturl.it/ONIMA

https://www.instagram.com/lindon.b/
https://www.instagram.com/djpm_/
https://www.instagram.com/dj_dagz/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store