Banner

Banner

Titulli Astrit Mulaj - Bossi i Krimit
Ndëgjuar 190,109
Shkarkuar 1,088
Pëlqyer 1,077
Publikuar 10/03/2018

Informatat e këngës
Producent - Bujar Avdimetaj
Tel: 0038349232222
COPYRIGHTS Ⓒ EUROLINDI - All rights reserved.
Facebook: https://www.facebook.com/eurolindinfm
Video:MProduction
Txt & Muz -Ilir Berani
Ork-Ardian Kastrati

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store