Titulli Liridona Qarri x Astrit Zikolli - Fat a taksira
Ndëgjuar 650
Shkarkuar 20
Pëlqyer 6
Publikuar 26/02/2023

Texti i këngës

Liridona Qarri x Astrit Zikolli - Fat a taksira - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store