Titulli Liridona Qarri - Kalle Shqiptari
Ndëgjuar 654
Shkarkuar 26
Pëlqyer 0
Publikuar 24/12/2022

Texti i këngës

Liridona Qarri - Kalle Shqiptari - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store