Titulli Kaqusha - Kalle dashni kalle
Ndëgjuar 832
Shkarkuar 31
Pëlqyer 4
Publikuar 11/01/2023

Texti i këngës

Kaqusha - Kalle dashni kalle - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store