Banner

Banner

Titulli ELINEL - Lambo
Ndëgjuar 1,774,420
Shkarkuar 1,569
Pëlqyer 7,414
Publikuar 21/03/2018

Informatat e këngës
http://smarturl.it/ONIMA

Lyrics: Elinel
Music & Produced: Cricket Music
Mix & Master: Nome Entertainment
Executive Producer: Rinor Hykolli
Video: Pinkmoon

Falenderojme: Admir Sahitin

Connect with Elinel:
http://www.facebook.com/officialelinel
http://www.youtube.com/officialelinel
http://www.twitter.com/officialelinel
http://www.google.com/+officialelinel
http://www.soundcloud.com/officialelinel

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store