Banner

Banner

Titulli Adrian Gaxha ft Onat - Lujmi Krejt
Ndëgjuar 36,918,063
Shkarkuar 5,278
Pëlqyer 59,413
Publikuar 20/04/2018

Loading...
Informatat e këngës
Adrian Gaxha ft Onat - Lujmi Krejt

Spotify: https://smarturl.it/LujmiKrejtSpotify
iTunes: https://smarturl.it/LujmiKrejtAppleMusic
AppleMusic: https://smarturl.it/LujmiKrejtiTunes
Amazon: https://smarturl.it/LujmiKrejtAmazon

Produced: Urbanistic & Brick Records
Lyrics: Imperialb, Onat
Mix and Master: Avaxus
Video: Entermedia
Published: Bzzz

#LujmiKrejt #AdrianGaxha #Onat

http://smarturl.it/AdrianGaxhaFB
http://smarturl.it/AdrianGaxhaINSTA


(C) Bzzz 2018
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store