Titulli Florim Gega ft Dafina Dauti - Vetem krejt ti fali
Ndëgjuar 1,425
Shkarkuar 98
Pëlqyer 4
Publikuar 25/01/2023

Texti i këngës

Florim Gega ft Dafina Dauti - Vetem krejt ti fali - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store